Masarykova univerzita - logo

Blog KC

Co se vám hodí na startu VŠ vědět?

7. 9. 2017, Hana Cukrová, copywriter KC MU

Vzpomínáte na malé a velké přestávky, hodnocení od 1 do 5 a přezůvky? Tak s tím se na Masarykově univerzitě nesetkáte. Jak jste se dozvěděli na Prvákovinách ve Scale – základním pravidlem pro přežití prvního semestru je si uvědomit, že VŠ není SŠ.

Prvákoviny 2017 – to chceš zažít!

6. 6. 2017, Hana Cukrová, copywriter KC MU

Přihlas se na Prvákoviny 2017 a ulehčit si start vysokoškolského života. Nejenže potkáš nové spolužáky ještě před začátkem semestru, ale také se dozvíš tipy a triky, jak úspěšně zvládnout studium bez zbytečného stresu.

Práce v Customer Care je odrazovým můstkem pro kariéru s jazyky

25. 5. 2017, Hana Cukrová, copywriter KC MU

Jak využít jazykové znalosti naplno a získat díky nim práci? Zástupci šesti firem vysvětlili 11. dubna na FF MU účastníkům Industry ShowCase: Kariéra s jazyky v Customer Care, co obnáší práce v oboru a jak se v ní mohou profesně rozvíjet. O uplatnění studentů diskutovali ABSL, Comdata Czech a.s., Infoysy, Kiwi.com, Notino a Zebra Technologies.

Úspěšný digitální marketing není o návodech, ale o testování a učení

25. 5. 2017, Hana Cukrová, copywriter KC MU

Jak se změnil zájem potenciálních zákazníků v digitálním prostředí a jak upoutat jejich pozornost? Nejen tyto otázky zodpověděli ve středu 3. 5. v Univerzitním kině Scala googleři a další experti z oblasti digitálního marketingu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Hlavní partner