Masarykova univerzita - logo

Blog KC

Jak na pohovor? Zapomeňte na poučky a buďte sví!

30. 1. 2018, Hana Cukrová, copywriter KC MU

V rámci výběrového řízení budete s největší pravděpodobností absolvovat i osobní pohovor. Možná už si hledáte, na co se ptát a jak odpovídat… Jenže našprtanými frázemi nikoho neohromíte a na stejných webech hledají poučky pravděpodobně i jiní kandidáti.  Jak se tedy odlišit a zaměstnavatele opravdu zaujmout? Buďte především sami sebou!

Nenechte pár minut rozhodnout o vaší práci snů

16. 1. 2018, Hana Cukrová, copywriter KC Muni

Toužíte po práci, ve které se budete věnovat přesně tomu, co vás zajímá? Stáži, na které si vyzkoušíte vše, co budete v praxi potřebovat? Získat zkušenosti není vždy jednoduché a proto mají studenti a čerství absolventi Muni k dispozici kariérní portál JobCheckIN. Odbýt registraci se vám ale nevyplatí.

Co vše jste mohli zažít na Veletrhu JobChallenge?

15. 12. 2017, Hana Cukrová, copywriter KC MU

Veletrh JobChallenge. Byli jste letos? Pokud ne, tak vězte, že jste přišli o největší veletrhu pracovních příležitostí pro studenty a absolventy VŠ. Kariérní centrum MU společně s další poradenskými a kariérními centry MENDELU a VUT v Brně akci už tradičně pořádá přímo v Brně. Přečtěte si, jak letošní ročník vypadal a inspirujte se na další rok.

Co se vám hodí na startu VŠ vědět?

7. 9. 2017, Hana Cukrová, copywriter KC MU

Vzpomínáte na malé a velké přestávky, hodnocení od 1 do 5 a přezůvky? Tak s tím se na Masarykově univerzitě nesetkáte. Jak jste se dozvěděli na Prvákovinách ve Scale – základním pravidlem pro přežití prvního semestru je si uvědomit, že VŠ není SŠ.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Hlavní partner