Kontakt

Adéla Potyková

+420 549 494 599

Nabídka práce a stáží

Brigáda - péče o stávající klienty

Česká pojišťovna a.s.
Publikováno
14. 9. 2017
Detail inzerátu v kariérním portálu JobCheckIN

Popis pracovní pozice

Hledáte brigádu do konce roku a nechcete dělat manuální práce či pracovat v call centru kde budete muset obvolávat databázi kontaktů a nabízet koupi produktů, které lidé nechtějí? Chcete svůj životopis obohatit o zkušenost v největší pojišťovně na českém trhu navíc s mezinárodním zázemím? Pak čtěte dále, protože Česká pojišťovna, člen skupiny Generali, hledá vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Brigádníka pro upomínky klientů.

Co u nás budete dělat?

Telefonicky komunikovat s našimi stávajícími klienty, od kterých za dané kalendářní období neevidujeme platbu na jejich pojistné smlouvě. Vaším úkolem bude pouze připomenutí příslušné platby, ověření, zdali si je klient neuhrazení pojistného vědom. Vše posléze zaznamenáte do našich interních systémů.

Typ pracovního úvazku

Částečný úvazek

Místo výkonu práce

Brno-město

Více informací o požadavcích na pozici a co společnost nabízí naleznete v detailu inzerátu v kariérním portálu JobCheckIN.

Hlavní partner