Masarykova univerzita - logo

Jitka Štenclová

O nás

Jsme personálně-poradenská agentura Masarykovy univerzity, která propojuje studenty se zaměstnavateli. Studentům pomáháme nastartovat úspěšnou kariéru. Zaměstnavatelům usnadňujeme nábor kvalifikovaných studentů a absolventů z řad MU.

Pro studenty

Studentům poskytujeme individuální poradenství, výukové semináře, workshopy a eventy, které jim pomáhají s přípravou na zaměstnání a překonáním jejich aktuálních kariérních problémů a výzev.

Pro zaměstnavatele

Zaměstnavatelům poskytujeme recruitmentové služby, budujeme povědomí o jejich firmě na univerzitě, umožňujeme jim kontakt se studenty prostřednictvím osobních setkání a cílené inzerce a zajišťujeme pro ně předvýběr uchazečů.

Kariérní portál JobCheckIN

JobCheckIN je kariérní portál Masarykovy univerzity. Studentům umožňuje získat práci, trainee či stáž. Zaměstnavatelům usnadňuje hledání zaměstnanců z řad studentů a absolventů MU. Portál JobCheckIN je napojen na Informační systém MU, ze kterého automaticky stahuje data o studiu. Vyhodnocuje shodu mezi požadavky firem a profily uchazečů, díky čemuž uchazečům doporučuje pouze vhodné pozice a firmám umožňuje cílenou inzerci.

Masarykova univerzita

Masarykova univerzita je se svými 38 tisíci studenty druhou největší univerzitou v republice. Na 9 fakultách funguje více než 200 oddělení, institutů a klinik. Má své muzeum, univerzitní kino Scala, univerzitní centrum v Telči a provozuje i polární stanici na Antarktidě. Byla založena v roce 1919 a dlouhodobě se umísťuje v žebříčku nejlepších světových univerzit QS TopUniversities.

Hlavní partner